Pieci iepirkšanās galamērķi, par kuriem, iespējams, neesat aizdomājušies

Kad runa ir par iepirkšanās tūrismu, mums prātā lielākoties ir vienas un tās pašas vietas- Londona, Parīze vai Milāna (il panino). Bet kā ar pārējo pasauli? Iepirkšanās hobijs nav ierobežots tikai priekš Rietumeiropas, un vietās, kas atrodas tālu no Big Ben vai Eifeļa torņa, ir atrodami vairāki dārgakmeņi. Apskatiet kopā ar mums uz šos piecus galamērķus, kurus jūs, iespējams, neesat līdz šim apsvēris savām nākošajām iepirkšanās brīvdienām!

1.Dubaija

Apvienotie Arābu Emirāti ir kļuvuši par jauno iepirkšanās Meku atkarīgajiem šopaholiķiem. Valsti, kurā preces nav apliktas ar nodokļiem, kas ir pārklāta ar tirdzniecības centriem, kuros ir piedāvāti slavenākie starptautiskie zīmoli, tajā pat laikā apmeklētājiem piedāvājot pie reizes apmeklēt gigantisku akvāriju vai mākslīgo kalnu slēpošanas vietu, ar pastāvīgu nodrošinātu kondicionēšanas sistēmu, ir pietiekoši laba, lai to apmeklētu, vai ne? Ja jūs nogurstat staigāt pa veikaliem, vienkārši atstājiet The Emirates lielveikalu, izejot pa tā durvīm, lai izbaudītu milzīgu strūklakas šovu Burj Khalifa torņa apakšā (lielākais tornis pasaulē). Katru stundu ir jauna izrāde, kas atkārtojas tikai reizi mēnesī! Labākā vieta sērijveida pircējam tranzītā.

2. Barselona

Papildus neticamajai futbola komandai, tās fantastiskajai gastronomijai un vienmēr spožajai saulei, Barselona ir arī dzimtene dažiem no slavenākajiem globālajiem zīmoliem, piemēram, Zara, Mango vai Desigual. Jūs noteikti gribat pastaigāties Ribeira vai Barrio Gotico rajoniem, jo tie ir pārpildīti ar elegantiem un stilizētiem veikaliem. Vai meklējat jaunākās modes tendences apģērbus, kurus vilkt mugurā? Steidzieties uz Raval apgabalu un pasakiet mums Gràcies (katalāņu – ne spāņu – “Paldies”).

3. Stokholma

Stokholma, Zviedrijas galvaspilsēta, ir ne tikai vieta, kur latviešiem patīk doties kā uz kruīza pieturvietu, bet arī pilsēta, kurā ir vērts doties iepirkties! Pilsēta ir piepildīta ar radoši konstruētām ēkām, kas atrodas dažādās vietās, piemēram, Södermalm, slēpjot desmitiem outlet veikalu, kas ir viens par otru modernāks (īpaša piebilde par Filippa K veikalu, must-go iepirkšanās vieta, ja esat par klasisku!).

4. Honkonga

Honkonga vienmēr ir bijusi galvenā Āzijas iepirkšanās dzīvesveida sastāvdaļa, it īpaši tās starptautiskās dimensijas dēļ. Radošie japāņu modes dizaineri jau sen ir iekarojuši stabilas pozīcijas, tajā pat laikā populārākie eiropiešu zīmoli mūsdienās tajā izplešas tāpat kā sūnas uz koka tās gigantiskajos universālveikalos. Vēlaties kaut ko vairāk personalizētu, vairāk pielāgotu jūsu ķermeņa formai vai jūsu gaumei? Tad jums ieteicams doties uz Nathan Road un tā daudzajiem Indijas šuvējiem, kas būs vairāk kā priecīgi izstrādāt individuāli pielāgotu uzvalku tieši jums!

5. Kuala Lumpura

Ar trim no desmit lielākajiemm iepirkšanās centriem pasaulē, kas atrodas šajā pašā pilsētā, tas nav nekāds brīnums, ka šis Dienvidaustrumu Āzijas dārgakmens ir brīnišķīga vieta, kur ceļot, ja jūs vēlaties iegādāties sev drēbes nākamajai sezonai, vienlaikus esot modes virsotnē! Augstas kvalitātes apģērbs par lētām cenām, tas ir izdevīgs darījums! Un vai mēs pieminējām par iekštelpu tropu dārziem iepirkšanās centru iekšienē? Jums vajag to redzēt, tāpēc paņemiet nākamo taksi uz 1 Utamu un baudiet šo relaksējošo vietu, vienlaikus aplūkojot nekā 500 eksotisku augu sugu, kas izvietoti pa visu lielveikalu. Un, ja jūs vēlaties apmeklēt mazliet mazāk pārpildītas vietas, tad lūkojieties Peter Hoe depilarsi le Gambe veikalu vienā no Malaizijas vēsturiskajām ēkām no Kuala Lumpurā. To ir vērts apmeklēt!

Separator image .