Attīrošie kokteiļi.

Vai kādreiz jums ir gadījies pielietot vecmāmiņu receptes un attīrīt organismu ar dažādu zāļu uzlējumu palīdzību? Nē? Tad, tieši tagad jūs varat sākt to darīt! Ja, jūs neesat pieraduši apmeklēt skaistuma kopšanas salonus, tad šis risinājums ir tieši priekš jums, tāpēc, ka organismu var attīrīt arī mājas apstākļos. Lai to izdarītu, vajag mācēt pagatavot zaļos, attīrošos kokteiļus! Tieši to, mēs ar jums tagad mācīsimies darīt!

Tas neprasa lielu piepūli – paņemiet savus iemīļotos augļus un dārzeņus, buntīti pētersīļu un diļļu. Tālāk sekojiet mūsu receptēm!

Ātrā diēta: kokteiļi, kuri attīra organismu.

Lai jūsu organisms varētu atbrīvoties no toksīniem, ir nepieciešams to attīrīt. Vislabāk to izdarīt ir vasarā vai agrā rudenī. Nav vajadzības ievērot stingru diētu un ēst dienā tikai vienu salātu lapu! Viss, kas jums ir nepieciešams – dzert attīrošos vitamīnu kokteiļus! Cilvēki, kuri jau izmēģinājuši šo veidu stāsta par to, ka mūsdienu sabiedrība ir aizmirsusi vienkāršos veselīgās ēšanas principus, pateicoties kuriem, visu, kas mums ir nepieciešams mēs varam atrast dabā, kura atrodas mums apkārt.

Cīņā par skaistumu un veselību mūsu galvenie palīgi, izņemot augļus un dārzeņus, ir tīrs ūdens un blenderis. Vai visu nepieciešamo jau sameklējāt? Tad dodieties uz vasarnīcu vai tirgu, dārzu vai mežu pēc vajadzīgajām zālēm un ogām. Piparmētras, jāņogas…sarakstu var turpināt vēl un vēl, līdz bezgalībai!

Jūs būsiet pārsteigti, bet svaigēdāji apgalvo, ka visgaršīgākās ir nātres un pienenes. Ļoti izdevīgs veids nomest svaru, vai ne? Jums nav jātērē milzīgas naudas summas, lai iegādātos tabletes novājēšanai, vienkārši izejiet ārā uz ielas – tur ir viss, kas jums vajadzīgs. Atbrīvoties no toksīniem organismā ir tik viegli!

Ja jums ir problēmas ar lieko svaru, tātad ir problēmas, ar kurām vajag cīnīties un tieši produkti, kuri netika pakļauti termiskai apstrādei, jums palīdzēs. Tajos ir liels daudzums barības vielu un vitamīnu. Termiski neapstrādātos augos vielas atrodas tādā formā, kurā organismam tās uzsūkt ir visvieglāk. Cilvēks, kurš ēdienā lieto daudz zaļumu, papildus apgādā organismu ar skābekli.

Visu lieko – prom!

Ja jūs gribat attīrīt organismu, tad visbiežāk jums ieteiks attīrīt zarnu traktu. Svaigi dārzeņi, augļi, zaļumi satur daudz šķiedrvielu, bet tieši tā izvada no organisma visu , kas neļauj tam normāli funkcionēt.

Vēl viens, neapstrīdama fakts par šķiedrvielām. Tad, kad tās nokļūst kuņģī, tās tur piebriest un palielinās izmēros. Tas nozīmē, ka sāta sajūtu jūs sajutīsiet daudz ilgāk. Cilvēkam dienas laikā vajadzētu lietot aptuveni 30 – 35 gr šķiedrvielu, bet daudzi lieto tikai 5 – 10gr.

Ko cilvēki ēd? Mazliet salātu, bumbieri vai ābolu, tas gandrīz arī viss. Toties tikai viena glāze zaļā kokteiļa piegādās jūsu organismam tik šķiedrvielu, cik vajadzīgs. Jo tumšākas ir lapas, kuras ietilpst kokteiļa sastāvā, jo labāk. Tas nozīmē, ka zaļumos ir daudz hlorofila. Hlorofila molekulas struktūras ziņā ir līdzīgas hemoglobīna molekulām. Atšķirība ir tajā, ka hemoglobīna molekulas vidū ir dzelzs, bet hlorofila – magnijs. Tāpēc hlorofils iespaido asinis tieši tāpat kā hemoglobīns.

Praktizējam.

Kāpēc zaļais kokteilis tik labi uzsūcas? Tāpēc, ka to izdzert ir daudz vieglāk nekā sakošļāt tik daudz salātu. Augļiem un dārzeņiem, kuri ir sasmalcināti blenderī , sairst šūnu apvalks, tāpēc noderīgās vielas uzsūcas ļoti ātri. Jūs varat izdomāt kokteili tādu, kāds jums vislabāk garšo, varat mainīt tā koncentrāciju.

Pagatavošanas noteikumi.

Kokteili organisma attīrīšanai pagatavo no 40% zaļumu un no 60% augļu. Pateicoties tādām attiecībām, jūsu mutē nebūs zaļumu piegaršas. Izmantojiet zaļumus ar tumšām lapām – pētersīļus, spinātus, skābenes, mētras. No savvaļas augiem derēs: āboliņš, pienenes, nātres, ceļmallapas. Tos vajag rūpīgi izmērcēt un nomazgāt, nedrīkst apliet ar verdošu ūdenī.

Augļi der jebkuri – kivi, āboli, apelsīni u. c. Dzērienus var atšķaidīt ar ūdeni jebkurās proporcijās. Kokteiļus jālieto 20 minūtes pirms ēšanas.

Dažas receptes iedvesmai:

2 tomāti, dažas pieneņu lapas, sāls, ūdens.

Salātu lapas, 2 arbūza gabali bez sēkliņām.

1 mango, 1 bumbieris, nātres vai ceļmallapas.

100 gr kressalātu, 1 banāns, 1 glāze ūdens.

 

Separator image .